1 : 0

• 74’ Димо Бакалов
  • КРАЙ - 1:0 ЗА ЛОКО ПД СРЕЩУ МОНТАНА.

90+5'
  • Камбуров излиза сам срещу вратаря, прехвърля топката към Балдовалиев, но той не успява добре да овладее топката.

86+3'
  • Игнат Дишлиев сменя Кирил Котев в състава на Локо Пд.

82'
  • Матей Поплатник сменя Здравко Лазаров на върха на атаката на Монтана.

79'
  • 1:0 за Локо Пд! Центрираната от корнер топка бе засечена с глава от Димо Бакалов, който откри резултата.

74'
  • Любомир Генчев сменя Христофор Хубчев в състава на Монтана.

73'
  • Крум Стоянов получи поредния жълт картон в мача.

71'
  • След изпълнението на фаула топката попада у Ванчо Траянов и ударът му излиза на сантиметри от гредата.

70'
  • Спорна ситуация. Домакините претендират за дузпа, но съдията изважда фаула извън наказателното поле. Спорно е обаче дали и изобщо има нарушение, но ако има, е вътре в пеналта. Замесени са Христофор Хубчев и Илиян Йорданов в ситуацията.

69'
  • Нападателят Атанас Илиев сменя халфа Иван Минчев в състава на Монтана.

66'
  • Опасен изстрел на Мартин Камбуров, топката минава покрай вратата на Монтана.

63'
  • Илиян Йорданов прави повторен дебют в Локо Пд, сменяйки Емил Гъргоров.

63'
  • Пробив по левия фланг на Крум Стоянов, след което последва разбъркване, но добрата намеса на вратаря на Монтана Христо Иванов предотврати гола.

61'
  • Мичев получава втори жълт картон и е изгонен. Тук обаче картонът е пресилен.

50'
  • Жълт картон на Пламен Крумов за протест при фаул, извършен от Хубчев, за когото това би било втори жълт и червен картон.

49'
  • Балдовалиев смени Велковски в състава на Локомотив.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+1'
  • Пряк свободен удар за Локо Пд. Шут на Камбуров, Христо Иванов лови.

40'
  • Нов опасен изстрел, сега на Камбуров, но Христо Иванов лови.

38'
  • Стефан Велев веднага репликира по подобен начин за Локо Пд.

36'
  • Далечен шут на рожденика Мичев, топката излиза в аут.

36'
  • Корнер за Монтана. Защитата на Локомотив се справя.

30'
  • Жълт картон за Христофор Хубчев от Монтана.

29'
  • Монтана веднага опита контра, но вратарят Ел Харуби се намеси и улови топката.